O Nas


Zapraszamy Państwa na wypoczynek w zaciszne miejsce Łeby do Ośrodka Wczasowego FREGATA.

Ośrodek nasz położony jest z dala od ruchliwej drogi na obszarze trzech hektarów ogrodzonego, dobrze zagospodarowanego terenu. Plaża i jezioro Sarbsko znajdują się w zasięgu 6-minutowego marszu. Od centrum miasta z bardzo dobrze rozwiniętą siecią handlowo-usługową dzieli Państwa 15 minutowy spacer, co daje możliwość wygodnego korzystania z licznych atrakcji.

Ośrodek FREGATA jest po generalnym remoncie i dysponuje 155 pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkonem. Dla wygody naszych Gości na terenie Ośrodka przygotowany jest ogrodzony, bezpłatny parking na ok. 50 miejsc.

Łeba to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych miejscowości nadmorskich. Położona jest u ujścia rzeki Łeby do Bałtyku, między dwoma jeziorami.

To nadmorskie miasto ze swoim specyficznym mikroklimatem, licznymi atrakcjami przyrodniczymi (Słowiński Park Narodowy, ruchome wydmy), szeregiem zabytków i pamiątek historycznych (zasypane miasto, pozostałości po wyrzutniach niemieckich rakiet V2) oraz świetnie przygotowaną bazą turystyczną (szerokie piaszczyste plaże, kilometry malowniczych tras rowerowych, rejsy wycieczkowe i wędkarskie po morzu jak również po jeziorze Łebsko, największy w Europie park dinozaurów, ogród ornitologiczny, stadniny koni i wiele innych) corocznie przyciągają rzesze turystów.

Serdecznie zapraszamy

Dział Marketingu i Sprzedaży


84-360 Łeba
ul. Brzozowa 22

tel. 728-845-700

e-mail: marketing@ow-fregata.pl

Pogoda w Łebie


Kontakt


Biuro Sprzedaży i Marketingu

84-360 Łeba
ul. Brzozowa 22
tel. 728-845-700
marketing@ow-fregata.pl

Więcej >>

Ośrodek